Ota yhteyttä!

Aapeli Kallunki
Aapeli Kallunki
CEO
+358404147403 aapeli.kallunki@biila.io
Heidi Huovila
Heidi Huovila
Customer Experience Manager
010 4204 092 heidi.huovila@biila.io
Olli Hyvärinen
Olli Hyvärinen
Business director, Biila Go
050 3513 835 olli.hyvarinen@biila.io
Paavo Kallunki
Paavo Kallunki
Sales, Biila Go
0504112210 paavo.kallunki@biila.io
Viljami Laurila
Viljami Laurila
CTO
+358 44 2837 283
Sami Soikkeli
Sami Soikkeli
Sales Director
+358401990511 sami.soikkeli@biila.io
Veera Hooli
Veera Hooli
Team Leader, Biila Care
veera.hooli@biila.io
Melina Lehtola
Melina Lehtola
Shift Manager, Biila Care
+358406800200 melina.lehtola@biila.io
Käynti- ja postiosoite
Laskutusosoite

Biila Solutions Oy
Y-tunnus: 2205993-5
Verkkolasku:
003722059935
Operaattorin välittäjätunnus:
003710948874

Biila on valtakunnallinen palvelu, joka kutsuu ja noutaa auton huoltoon sen ollessa ajankohtainen. Huollon edistymistä ja kuljetusta voi seurata älypuhelimella, jolla valmiin huollon voi myös maksaa. Kuljettajamme palauttaa auton valitsemaasi osoitteeseen sinulle sopivaan aikaan

Unelmamme on tehdä autojen huoltamisesta niin helppoa, että tuntuu kuin auto kävisi itsestään huollossa. Autamme palveluntarjoajia ylittämään asiakkaidensa odotukset ja nostamaan palvelunsa seuraavalle tasolle. Hyvä huoltopalvelu alkaa kotisohvalta.

Laaja yhteistyökumppaniverkosto

Biila on digitaalinen kohtaamispaikka autoilijoille, huoltajille ja palveluntarjoajille. Liity sinäkin laajaan, valtakunnalliseen palveluverkostoomme ja tavoita asiakkaasi paremmin.

Autoalan uudistaja

Uudistamme vanhoja toimintamalleja ja tuomme autoalalle digitaalisia työkaluja, joiden avulla palvelusi alkaa jo asiakkaan kotisohvalta.